Znajdujesz się w O nas

Jesteśmy marką zajmującą się hostingiem serwerów do gry Minecraft, na rynku jesteśmy od jesieni 2011 roku. Co za tym idzie mamy dość długie doświadczenie w tym co robimy, dlatego usługi jakie oferujemy są na najwyższym poziomie.

Łatwe zarządzanie serwerem

Posiadamy łatwy w obsłudze panel serwera dzięki czemu można sprawnie i szybko zarządzać wykupionym serwerem, który tworzony jest automatycznie, tym samym poprzez kilka kliknięć myszką można mieć w pełni skonfigurowany i gotowy serwer do gry ze znajomymi.

Prosty adres serwera

Nasi klienci mogą stworzyć własny adresu do połączenia się z serwerem oraz sklepik serwera pod tym samym adresem, dzięki czemu prosto jest zapamiętać dane do połączenia się jak i adres sklepiku. Jak to działa? Jeśli na serwer łączysz się wpisując np. mojserwer.srvmc.pl to wpisując ten adres w przeglądarce wyświetla się itemshop tego serwera.

ItemShop

Do każdego serwera można zainstalować gotowy itemshop, który nie jest zwykłą podstroną hostingu, jest on osobną w pełni funkcjonalną stroną Twojego serwera, która zawiera opcje takie jak: dodawanie newsów, ofert oraz zmiane logo, dzięki czemu prowadzony przez Ciebie sklepik ma unikalny wygląd.

Nasze maszyny

Maszyny dedykowane jakie posiadamy w naszej infrastrukturze charakteryzują się dużą mocą obliczeniową procesorów, pamięcią ram mierzoną w kilkudziesięciu gigabajtach oraz szybkimi dyskami NVMe SSD. Zaplecze maszyn wymieniane jest systematycznie, nie hostujemy serwerów na przestarzałych maszynach dzięki czemu serwery spełniają najwyższe standardy.

Wiele metod płatności

Nasz system płatności jest bardzo wygodny i przystosowany do różnych form, jakimi są Premium SMS, Direct Billing, PaySafeCard jak i również przelew bankowy za pomocą bardzo wygodnego formularza. Dzięki temu opłacenie zamówienia jest łatwe i proste w obsłudze, a przede wszystkim szybkie.

Szybka pomoc

Oferujemy szybką pomoc poprzez system tiketów. Prowadzimy również serwer Discord o tematyce Minecraft, na którym nasi stali klienci chętnie pomogą oraz doradzą jak skonfigurować oraz zarządzać serwerem.

Dla YouTuberów

Jeśli nagrywasz filmy na YouTube lub Twitch, masz dobrze rozwinięty swój kanał, potrzebujesz serwera do nagrywania? Napisz do nas w celu nawiązania współpracy, obejmiemy patronatem oraz z chęcią pomożemy Ci w realizowaniu Twoich projektów.

Przejdź do nas

Jeśli jesteś klientem innej firmy, masz tam aktywny serwer i chcesz przejść go do MineServ, napisz do nas, a my przygotujemy dla Ciebie korzystne warunki oraz pomożemy w wyborze pakietu jak i przeniesieniu plików.